Daugybė rusų kalbos mokymosi privalumų

Pagal Britų tarybos paskelbtą 2019 m. metinę kalbų ataskaitą, rusų kalba yra penkta pagal populiarumą pasaulyje, o pirmąsias keturias vietas užima anglų, mandarinų kinų, ispanų ir prancūzų kalbos. Tad kodėl verta mokytis rusų kalbos? Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime kai kuriuos iš daugelio privalumų, susijusių su šios įdomios kalbos mokymusi.

Rusijos vėliava

Taigi, ar verta mokytis rusų kalbos?

1. Geresnės karjeros perspektyvos: Šiuolaikinėje pasaulinėje ekonomikoje dvikalbystė arba trikalbystė yra akivaizdus pranašumas ieškant darbo. Įmonės visada ieško darbuotojų, galinčių bendrauti su klientais ir užsakovais jų gimtąja kalba, o kadangi vis daugiau įmonių plečiasi į Rusiją, anglų-rusų kalbų specialistų poreikis tik didės. Jei norite pagerinti savo karjeros galimybes ir išsiskirti iš konkurentų, rusų kalbos mokymasis yra puiki pradžia.

2. Gilesnis kultūrinis supratimas: Jei domitės Rusijos istorija ir kultūra, kalbos mokymasis yra labai svarbus norint giliau suprasti Rusiją. Nuo Tolstojaus ir Dostojevskio iki baleto ir degtinės - Rusijoje yra tiek daug dalykų, kuriuos gali įvertinti tik mokantys kalbą. Mokydamiesi rusų kalbos, galėsite naudotis daugybe įdomių kultūros išteklių, kurie kitu atveju būtų neprieinami.

3. Geresnis protinis lankstumas: Tyrimai parodė, kad kalbėjimas keliomis kalbomis gali turėti teigiamą poveikį kognityviniams gebėjimams, pavyzdžiui, protiniam lankstumui, problemų sprendimui ir atminties atgaminimui. Taigi baigę kursus ne tik galėsite susikalbėti rusų kalba, bet ir treniruosite savo smegenis!

4. Daugiau galimybių keliauti: Jei esate aistringas keliautojas, rusų kalbos mokymasis atveria daug naujų galimybių. Nuo visame pasaulyje garsių miestų, tokių kaip Maskva ir Sankt Peterburgas, iki mažiau žinomų perlų, tokių kaip Kazanė ir Irkutskas, Rusijoje yra tiek daug nuostabių vietų, kurias galima pamatyti, kad niekada nepritrūksite ką veikti. Be to, mokėdami vietinę kalbą galėsite nuklysti nuo pramintų takų ir patirti tikrai autentiškų įspūdžių keliaudami.

Mokytis niekada nevėlu

Kaip matote, yra daugybė gerų priežasčių mokytis rusų kalbos. Nesvarbu, ar norite pagerinti savo karjeros perspektyvas, geriau suprasti rusų kultūrą, ar tiesiog pamankštinti smegenis, šios sudėtingos, bet naudingos kalbos mokymasis tikrai duos daug naudos. Tad ko dar laukiate? Pradėkite mokytis rusų kalbos šiandien! O tai gali padėti mūsų sukurtas įrankis - nuoroda čia